Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki S.S.S listesine göz atabilir, liste içinde arama yapabilirsiniz.
Hâla sorunuza yanıt bulamazsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

S.Entegresan Yazılımı Nedir Ne İşe Yarar?

C. Entegresan; Mikro İhracat Yaptığımız Aliexpress ve Joom gibi pazaryerlerinde ürün listeleyen, listelenen ürünlerin stok, fiyat ve günlük kur takibini yaparak güncelleyen, web tabanlı bir yazılımdır. Entegresan sektörde onu rakiplerinden ayıran onlarca gelişmiş yeteneğe sahiptir.

S.Entegresan Yazılımının Kurulumu Kolay mı?

C. Entegresan pazar yerlerine 1 dakikadan daha kısa bir sürede entegre olur. Bir tıklama ile pazar yerinden entegrasyon yetkisi talep edilir onaydan sonra Axes Token Kodu Entegresan paneline eklenir ve entegrasyon sağlanmış olur.

S.Entegresan Yazılımı Stok Takibi ve Güncellemesi Yapar mı?

C.Entegresan; Entegrasyon kaynaklarından gelen stok değişikliklerine duyarlı bir yapay zeka kullanmaktadır. Ürünlerin veya ürün varyantlarının stok değişikliklerinde sistem tetiklenir ve pazar yerlerindeki stoklar sistem tarafından standart olarak 24 saatte 1 defa güncellenir. Bu güncellemeler talebinize göre 1 saatte 1 defa olacak şekilde de güncellenebilir. Ürün, Entegrasyon kaynağından silinmiş ise, yapay zeka bu ürünü pazar yerinde de eş zamanlı olarak yayından kaldıracaktır.

S.Entegresan Yazılımı Fiyat Takibi ve Güncellemesi Yapar mı?

C.Entegresan; Entegrasyon kaynaklarından gelen fiyat değişikliklerine duyarlı bir yapay zeka kullanmaktadır. Ürünlerin ve ürün varyantlarının fiyat değişikliklerinde ve günlük kur değişiminde sistem tetiklenir. Aliexpress’deki ürün ve varyant fiyatları sistem tarafından standart olarak 24 saatte 1 defa güncellenir. Bu güncellemeler talebinize göre 12,6,3 veya 1 saatte 1 defa olacak şekilde de güncellenebilir.

S.Entegresan Yazılımında Satışa Açılan Ürünün Fiyatı Nasıl oluşturulur?

C.Entegrasyon kaynaklarından gelen ürün fiyatını baz alarak yüzde oranı ile kâr marjı belirleyebilirsiniz. Aliexpress tarafında size yansıtalacak olan Ürün indirimleri, Komisyonlar, Kupon, Affiliate Komisyonu gibi tutarları kolayca hesaplayıp, her ürüne özel yüzde kâr marjı ile fiyatlandırma yapabilirsiniz. Daha önce hiçbir pazar yeri entegrasyonunda bulunmayan bu özellik ile değişen ürün fiyatlarından veya günlük kurdan etkilenmeden elde etmek istediğiniz kârlılığa %100 oranında erişebilirsiniz.

Ülke Bazlı Fiyatlandırma Modülü ile Entegresan yazılımı arka planda 25 farklı ülkeye farklı fiyatlar gönderecektir. Aliexpress tarafında çok önemli olan bu özellik de yine başka bir pazar yeri listeleme yazılımında bulunmamaktadır.

S.Ürünlerimi Nerelerden Ekleyebilirim?

C.İhracat yapacağınız ürünleri, Aşağıdaki listede yer alan kaynaklardan veya özel olarak talep edeceğiniz bir kaynaktan aktarabilrsiniz.
 • API Kaynakları
 • XML Kaynakları
 • Web Servis Kaynakları
 • Hepsiburada
 • Web Siteniz
 • Talep Ettiğiniz E-ticaret Sitesi

S.Ürünlerimin Adını Güncelleyebilir Miyim?

C.Entegresan panelinde ürünlerinizin isimlerini güncelleyebilirsiniz.
Ürün isimleri genelde kısa olarak gelir. Sizler ürünlerinizi pazar yerinin belirlediği karakter sayısı kadar arttırabilirsiniz. Entegresan pazar yerinin kabul ettiği karakter sayıcısı sayaç kullanarak size kalan karakter hakkınızı gösterir.

S.Ürünleri Kategorilere Nasıl Eşleştirebilirim?

C.Entegresan ürünlerinizin her birini tek tek kategori eşleştirmesi yaparsınız. Böylece her ürünün doğru kategorilere eklendiğinden emin olursunuz.Entegresan kategori hatırlatma aracı sayesinde en son ürün eklediğiniz 10 kategoriyi seçebilir halde görürsünüz. Kategori kırılımlarını her ürün için seçmek yerine kolayca hatırlatıcı aracından tek tıklama ile ilgili kategoriyi çağırabilirsiniz.

S.Ürünlerime İlave Fotoğraf Ekleyebilir Miyim?

C.Ürünlerinize, Entegrasyon kaynağından gelen fotoğrafların yanı sıra yeni fotoğraflar ekleyebilir, silebilir veya fotoğraflarınızı ölçülendirebilirsiniz.
Örneğin ürün fotoğraflarınız Aliexpres'in kabul ettiği 6 adet kadar değil ise Entegresan otomatik olarak varyant fotoğraflarını da ürün fotoğrafları alanına ekler böylece ürünleri 6 fotoğrafa kadar tamamlamış olur.

S.Ürün Açıklamalarını Düzenleyebilir Miyim?

C.Entegrasyon kaynağından gelen ürün açıklamalarını düzenleyebilir, zengin medya içerikleri ekleyebilir veya gereksiz gördüğünüz içeriği silebilirsiniz.
Entegresan arka planda ilave olarak ürün fotoğraflarını ve var ise varyant fotoğraflarını da açıklamanızın alt kısmına ekler. Ürün açıklamalarınızdaki içerikler de Translate API ile otomatik olarak İngilizce diline çevrilir.

S.Kargo Şablonu Eşleştirmelerini Nasıl Yapabilirim?

C.Aliexpress tarafında oluşturduğunuz ID'leri kopyalayarak Entegresan'da kargo şablonu eşleştirmesi yapabilirsiniz.

S.Ürün Gruplarını Nasıl Düzenlerim?

C.Aliexpress tarafında oluşturduğunuz ürün gruplarını tek tık ile Entegresan paneline senkronize edebilirsiniz.

S.Açıklama Şablonları Ne İşime Yarar, Nasıl Kullanabilirim?

C.Açıklama şablonları çok önemlidir. Müşterilerinize vereceğiniz önemli mesajlar, pazarlama stratejileri gibi bilgilendirmeleri ilave etmek için, ürünlerinizin alt veya üst kısmına her ürüne, ürün grubuna, ürün kategorisine göre ayrı ayrı açıklama şablonları oluşturabilirsiniz.

S.Ürünlerimi Hangi Dillerde Yayınlayabilirim?

C.Ürünlerinizi Entegresanın kullandığı Google Translate API sayesinde aşağıdaki listede bulunan dillerde pazar yerlerine gönderebilirsiniz.
 • Türkçe
 • İngilizce
 • Rusça
 • Almanca
 • İspanyolca
 • İtalyanca
 • Arapça
 • Flemenkçe
 • Japonca
 • Korece
 • Tay Dili
 • İbranice
 • Lehçe

S.Varyantları Düzenleyebilir Miyim?

C.Gelişmiş varyant modülü ile ürün varyantlarınızın nitelik, nicelik, isim ve fiyat gibi alanlarını kolayca güncelleyebilirsiniz.

S.Döviz Kuru Nasıl Çalışır, Nasıl Güncellenir?

C.Kur verileri günlük olarak saat 15:30'da güncellenir. Dilerseniz kur sabitleme aracını kullanarak döviz kurlarını sabitleyebilirsiniz.

''Ülkemizin Kadın Girişimcilerini Destekliyoruz''
Bu Özel Avantajlardan Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Marketplace Platform

Canlı Destek İle Her Zaman Yanınızdayız

Marketplace Platform

Entegresan Yazılımı İhracat için Doğdu

Marketplace Platform

Kadın Girişimcilerimizi Destekliyoruz

Entegresan İhracat Yazılımıdır

Süreç Nasıl İşliyor ?

 • Client Yelo
  Pazayeri Başvurusu

  Pazar yeri Başvuru Sürecinizde Sizlere Yardımcı Oluyoruz.

  DevamAcademy Yelo
 • Client Yelo
  Entegresan Eğitimleri

  İster Yüz yüze, İsterseniz Online Olarak Sizleri Entegresan Eğitimine Alıyoruz.

  DevamHelpdesk Yelo
 • Client Yelo
  Ürün Listeleme

  İhracata Çıkacağınız Ürünlerin Seçimi, Listelenmesi ve Pazaryerleri Gönderilmesi.

  DevamBlogs Yelo
 • Client Yelo
  İhracat

  Artık İhracata Hazırsınız. İlk Siparişiniz İle Mükemmel Bir Başlangıç Yapmış Olacaksınız.

  DevamBusiness Ideas

Entegresan Yazılımı Mikro İhracat İçin Geliştirildi

Dünyanın 200'ü Aşkın Ülkesine Sat-Al Modeli İle Karlı Satışlar Yapın
223 Milyar $ İhracat Hedefi
200+ Ülke
2.8 Milyar+ Müşteri

Entegresan Yazılımı İle İhracata Bugün Başlayın!

ÇOK KANALLI ÜRÜN ENTEGRASYONU
► Stoksuz Sat-Al Modeli İle Siz Dilediğiniz Ürünü Önce Satın, Sonra Alın
► Biz Tüm Varyantlarıyla Birlikte Stok ve Fiyat Takibi Yapalım