Mesafeli Satış Sözleşmesi

TARAFLAR ve TANIM

1.1- Hizmet Sağlayıcı Firma (Kısaca SELITE COLLECTİON olarak anılacaktır)

Ticari Ünvan: SELITE COLLECTİON TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ.
MERSİS NO: 0760-0786-0450-0001
Vergi Dairesi: SARIGAZİ
Vergi No: 7600786045
Adres: Yukarı Dudullu Mahallesi Yakamoz Sokak No 9 Selite Plaza Ümraniye İstanbul
Telefon No: 0(216) 540 34 52
E-posta: [email protected]
Banka Hesap Bilgileri Hesap Adı: SELITE COLLECTİON TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ.
Hesap Şube: Denizbank Dudullu Şubesi
IBAN: TR 440013400001764560300009

1.2- MÜŞTERİ (Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır)

Ticaret Unvanı:
MERSİS No:
Vergi Dairesi:
Vergi No:
Adres:
Telefon No:
E-Posta:

1.3- ENTEGRESAN Yazılımı

Mülkiyeti, fikri ve sınai hakları ile diğer tüm hakları ve yönetimi SELITE COLLECTİON ’a ait olan, satıcı üyelerin ürün ve hizmetlerini Aliexpress e-ticaret Platformunda satışa sunduğu entegrasyon yazılımıdır. Sözleşme süresince ENTEGRESAN Yazılımı olarak anılacaktır.

1.4. ENTEGRESAN Tanımı

ENTEGRESAN Yazılımı; Üretici, İthalatçı veya Tedarikçilerden gelen XML (internet tabanlı veri alışverişi) datasını işleyip Aliexpress Satıcı Paneline gönderilmek üzere işlendiği, XML den gelmeyen alanların eşleştirilmesi, Gerekli görülen değişiklik ve özelleştirmelerin yapıldığı, Stok, Fiyat, Açıklama, Fotoğraf gibi verilerin sözleşme de belirtildiği zaman aralıkları ile güncellendiği online bir entegrasyon yazılımıdır.

1.5. Sunucu Hizmeti

ENTEGRESAN Yazılımı; Müşteriden gelen XML (internet tabanlı veri alışverişi) datasını saklamayı, yedeklemeyi ve sözleşme de belirtilen zamanlar da stok ve fiyat güncellemesini gerçekleştiren internet servis sağlayıcısıdır.

1.6. ENTEGRESAN Eğitimi Nedir?

ENTEGRESAN Yazılımı’nın nasıl kullanılacağı konusundaki eğitim SELITE COLLECTİON Ofisi’nde yüz yüze veya internet ortamında uzaktan bağlantı programları aracılığı ve telefon ile verilecektir. Eğitim süresi 3 Saattir.

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU ve AMACI

İşbu sözleşme, MÜŞTERİ’nin ENTEGRESAN Yazılımı’nın kiralanmasına ilişkin şartlarını, SELITE COLLECTİON tarafından verilen hizmetin niteliklerini, niceliklerini, sınırlarını ve MÜŞTERİ ile SELITE COLLECTİON’ın hak ve yükümlülüklerini belirler.

3. HİZMET DETAYLARI

3.1- Hizmet Bilgileri

SELITE COLLECTİON ile MÜŞTERİ, işbu sözleşmede ayrıntıları bulunan hizmet paketi üzerinde anlaşmaya varmışlardır.

3.2- Pakete Dahil Olmayan (Ücretli) Hizmetler

MÜŞTERİ’nin, Madde 3.1’de belirtilen paketin haricindeki entegrasyonlar ile ilgili API veya Webservis entegrasyonu talep etmesi durumunda pakete dahil olmayacağını ve ek ücretlere tabi olacağını kabul ve beyan eder.

4. İPTAL ve İADE

MÜŞTERİ, ENTEGRESAN Yazılımını kiralamadan önce SELITE COLLECTİON satış danışmanına, sistemin özellikleri ve yetenekleri hakkında tüm sorularını sorar. MÜŞTERİ Talebi doğrultusunda SELITE COLLECTİON satış danışmanı tarafından MÜŞTERİ’ye, ENTEGRESAN Yazılımı’nın online olarak sunumu sağlanır ve MÜŞTERİ sistemin özelliklerini görerek sistem hakkında detaylı bilgi sahibi olur. Bu incelemenin ardından işbu sözleşmeyi imzalayan MÜŞTERİ, ENTEGRESAN Yazılımı’nın özelliklerinin ihtiyacını karşıladığını kabul etmiş sayılır.

SELITE COLLECTİON, ENTEGRESAN Yazılımını kurarak işlemlere başladıktan sonra MÜŞTERİ en fazla 30 gün içinde kısmen cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda SELITE COLLECTİON, MÜŞTERİ’nin ödediği bedelin en fazla yüzde 50’sini iade edecektir.

5. GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKASI

https://entegresan.com/ İnternet sitesi, “Yukarı Dudullu Mahallesi Yakamoz Sokak No 9 Selite Plaza | Ümraniye - İSTANBUL” adresinde faaliyet gösteren SELITE COLLECTİON TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ. ’ye aittir. “Gizlilik ve Güvenlik Politikası” başlıklı bu metinde, İnternet sitesi ziyaretçilerinin bilgi güvenliği hakkında bilgiler sunulmuştur.

İşbu internet sitesinin abonelik veya üyelik gerektirmeyen sayfalarını, kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, hizmetler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ziyaret, üyelik oluşturma ya da iletişim kanallarının kullanılması yolu ile elde edilen kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz SELITE COLLECTİON TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ. tarafından korunmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimi ve bilgilerin ifşa edilmesini engellemek ve verilerin doğru şekilde saklanarak uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için SELITE COLLECTİON TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ. bütün makul güvenlik önemlerini alır. Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece diğer kişilere verilmeyecektir. Ayrıntılı bilgi için “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni”ni inceleyebilirsiniz.
https://entegresan.com/ tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu özellikler IP adresiniz, tarayıcı türü, alan adları ve web sitesine erişim zamanları ve referans siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç https://entegresan.com/ sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak, https://entegresan.com/ sitesinin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır.
Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.
Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez.
İşbu internet sitesinde, diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer sitelerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.
SELITE COLLECTİON TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ. , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

''Ülkemizin Kadın Girişimcilerini Destekliyoruz''
Bu Özel Avantajlardan Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Marketplace Platform

Canlı Destek İle Her Zaman Yanınızdayız

Marketplace Platform

Entegresan Yazılımı İhracat için Doğdu

Marketplace Platform

Kadın Girişimcilerimizi Destekliyoruz

Entegresan İhracat Yazılımıdır

Süreç Nasıl İşliyor ?

 • Client Yelo
  Pazayeri Başvurusu

  Pazar yeri Başvuru Sürecinizde Sizlere Yardımcı Oluyoruz.

  DevamAcademy Yelo
 • Client Yelo
  Entegresan Eğitimleri

  İster Yüz yüze, İsterseniz Online Olarak Sizleri Entegresan Eğitimine Alıyoruz.

  DevamHelpdesk Yelo
 • Client Yelo
  Ürün Listeleme

  İhracata Çıkacağınız Ürünlerin Seçimi, Listelenmesi ve Pazaryerleri Gönderilmesi.

  DevamBlogs Yelo
 • Client Yelo
  İhracat

  Artık İhracata Hazırsınız. İlk Siparişiniz İle Mükemmel Bir Başlangıç Yapmış Olacaksınız.

  DevamBusiness Ideas

Entegresan Yazılımı Mikro İhracat İçin Geliştirildi

Dünyanın 200'ü Aşkın Ülkesine Sat-Al Modeli İle Karlı Satışlar Yapın
223 Milyar $ İhracat Hedefi
200+ Ülke
2.8 Milyar+ Müşteri

Entegresan Yazılımı İle İhracata Bugün Başlayın!

ÇOK KANALLI ÜRÜN ENTEGRASYONU
► Stoksuz Sat-Al Modeli İle Siz Dilediğiniz Ürünü Önce Satın, Sonra Alın
► Biz Tüm Varyantlarıyla Birlikte Stok ve Fiyat Takibi Yapalım