Entegresan Bir Hikaye

Entegresan yazılımı, ihracat şirketimiz Selite Collection çatısı altında uzun yıllara dayanan yurt içi ve yurt dışı pazar yerleri tecrübelerimize dayalı Ar-Ge çalışmalarımızla birlikte ihracatımızı geliştirmek hedefiyle 2021 yılında ortaya çıkmıştır.

about

Entegresan Hakkında

Entegresan yazılımı, ihracat şirketimiz Selite Collection çatısı altında, uzun yıllara dayanan yurt içi ve yurt dışı pazar yerleri tecrübelerimize dayalı Ar-Ge çalışmalarımızla birlikte ihracatımızı geliştirmek hedefiyle 2021 yılında ortaya çıkmıştır.

2020 yılına kadar yalnızca Çin’den tüm dünyaya satış yapan Çinli pazar yerinin, Türkiye’yi de dünyanın 200’ü aşkın ülkesine ihracat yapabilme statüsüne almış olması ve Türkiye’de üs kurması bizi oldukça heyecanlandırmıştır.

Çinli pazar yerinin bu hamlesi oldukça başarılıydı.

Genç nüfusa sahip, özellikle her türlü tekstilde dünyada 1. sırayı almış, üretim noktasında ciddi potansiyeli olan, ulaşım alanında devrim yapmış dünya kargo taşımacılığı sistemlerine entegre olmuş, tarihi İpekyolu’nun en önemli güzergahında bulunan ve Avrupa’nın yanı başında olan, sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran bir Türkiye, bu önemli adım için biçilmiş kaftandır.

Aliexpress pazar yerine mağazalarımızı açtığımızda Türk malı ürünlerin kalitesini, Çinlilerin ürettiği ürünlere tüm dünyanın tercih edeceğini biliyorduk.

Çok çalışmamız ve bu global pazar yerine bir an önce odaklanmamız gerekiyordu.

2020 yılında AliExpress pazar yeri sistemine manuel olarak eklediğimiz ürünlerimiz talep gördü ve 10.000’i aşkın sipariş sayısı ile 2020 yılını geride bıraktık. 2021 yılında beklentilerimiz daha da yüksekti ve daha çok ürünü bütün dünya ülkelerinde satışa açmanın bir yöntemi, bir yazılımı olmalıydı.

Sadece kendi ürettiğimiz tekstil ürünlerini değil, ülkemizde üretilen her ürünü bu pazarda alıcılara sunmak ve satmak istiyorduk.

Global pazar yerleri Aliexpress ve Amazon'daki tecrübelerimiz ile Entegresan yazılımını sisteme göre değil ticaretimize ve kullanıcı ihtiyaçlarımıza göre tasarlayarak geliştirdik. Böylelikle, dilediğimiz ürünü stok tutma mecburiyet ve mâliyetini ortadan kaldırarak global pazar yerlerinde listeleyebildik.

about

Misyonumuz

Kobilerimiz, genç girişimcilerimiz ve TÜRK kadın girişimcilerimiz ile birlikte TÜRK ürünlerini, dünyada 200 den fazla ülkede online alışveriş tercih eden 2.8 milyar müşteriye ulaştırmak ve bu amaçla istihdamın arttığı, ekonomik olarak feraha kavuşacağımız bu iş modeli ile ihracat hedefimiz olan 223 milyar $ olumlu katkı sağlamak.

Ekibimiz

Entegresan Yazılım A.Ş & Müşteri ilişkisinin sağlığı ve verimliliği, toplam kalite anlayışının giderek daha da yaygınlaşmasına paralel olarak, hizmet/iş alış ve verişin uzun vadeli iş ortaklığı olarak benimsenmesine, en yüksek profesyonel standartlara bağlılığa, karşılıklı saygı ve güvene, dürüstlük ve samimiyete her zamankinden de fazla bağlı hale gelmektedir. Bizler 2021 Yılından günümüze İşlevsel ve ekonomik yazılım çözümleri üretmekteyiz.
Ekibimiz;

 • Proje yöneticimiz,
 • Yazılımcımız,
 • Grafik Tasarımcımız,
 • İçerik Editörlerimiz (4)
 • Müşteri Temsilcilerimiz (2)

Finans Müdürümüz ve sekreterimiz gibi tüm projelere ekip ruhu ile katılan, sorumluluklarını bilen 11 kişiden oluşuyor. Takım Ruhuna sahip Ekibimiz ile Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, Kültürümüzü yansıtan bir sürü yaratıcı projeye imza atıyoruz. Müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir iş anlayışı ile farklı fikir, model ve tasarımlarla değişik çizgilere hayat veriyoruz.

about

''Ülkemizin Kadın Girişimcilerini Destekliyoruz''
Bu Özel Avantajlardan Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Marketplace Platform

Canlı Destek İle Her Zaman Yanınızdayız

Marketplace Platform

Entegresan Yazılımı İhracat için Doğdu

Marketplace Platform

Kadın Girişimcilerimizi Destekliyoruz

Entegresan İhracat Yazılımıdır

Süreç Nasıl İşliyor ?

 • Client Yelo
  Pazayeri Başvurusu

  Pazar yeri Başvuru Sürecinizde Sizlere Yardımcı Oluyoruz.

  DevamAcademy Yelo
 • Client Yelo
  Entegresan Eğitimleri

  İster Yüz yüze, İsterseniz Online Olarak Sizleri Entegresan Eğitimine Alıyoruz.

  DevamHelpdesk Yelo
 • Client Yelo
  Ürün Listeleme

  İhracata Çıkacağınız Ürünlerin Seçimi, Listelenmesi ve Pazaryerleri Gönderilmesi.

  DevamBlogs Yelo
 • Client Yelo
  İhracat

  Artık İhracata Hazırsınız. İlk Siparişiniz İle Mükemmel Bir Başlangıç Yapmış Olacaksınız.

  DevamBusiness Ideas

Entegresan Yazılımı Mikro İhracat İçin Geliştirildi

Dünyanın 200'ü Aşkın Ülkesine Sat-Al Modeli İle Karlı Satışlar Yapın
223 Milyar $ İhracat Hedefi
200+ Ülke
2.8 Milyar+ Müşteri

Entegresan Yazılımı İle İhracata Bugün Başlayın!

ÇOK KANALLI ÜRÜN ENTEGRASYONU
► Stoksuz Sat-Al Modeli İle Siz Dilediğiniz Ürünü Önce Satın, Sonra Alın
► Biz Tüm Varyantlarıyla Birlikte Stok ve Fiyat Takibi Yapalım